سفرنامه

جستجوی سفرنامه‌ها

سفرنامه مارماریس

بعد از سفری که به شهر ترابوزان ترکیه در تیر ماه 95، خیلی دلم می خواست تا موقعیتی پیش بیاید تا به شهر مارماریس ترکیه نیز بروم .تا اینکه یکی از دوستانم هم گفت اگر مایلی می توانیم با هم برویم.

سفرنامه وان

در تاریخ تیرماه سال 94 بود که من و همسرم تصمیم گرفتیم سفری پنج روزه به شهر زیبای وان ترکیه داشته باشیم. وان شهری نزدیک به مرز ایران است که علاوه بر وجود دریاچه ی بزرگ به وجود نمایندگی های لباسهای ترکی نیز معروف هست.

سفرنامه بدروم

با سلام فراوان خدمت تمامی مسافران و خوانندگان عزیز نام من سهیل است و قصد دارم خاطرات سفرم را بیان کنم تا اطلاعاتی در رابطه با شهر بدروم در اختیارتان بگذارم .سعی کردم سفر نامه خود را مختصر بنویسم تا به راحتی آن را مطالعه کنید.

سفر به کنستانتین (استانبول)

وجود بناهای تاریخی و مذهبی و همچنین مراکز تفریحی و تجاری باعث شده که شهر استانبول زبانزد توریستان سراسر جهان بشود . استفاده از سفرنامه های دیگران و خواندن مطالب و خاطرات آنها کمک زیادی به انتخاب شما میکند.

سفرنامه کوش آداسی

سفرنامه های زیادی در مورد کوش آداسی وجود داره به همین دلیل از تکرار مکررات خودداری نموده و بیشتر با عکس سفر نامه مو کامل کردم . وسعی کردم عکسها بیشتر در مورد هتل بزارم. سفر ما از تبریز به وان و از وان به ازمیر و از انجا به کوش اداسی هست.

سفرنامه آنتالیا

به فرودگاه آنتالیا که رسیدیم خورشید طلوع کرده بود و هوا تقریبا روشن شده بود . هوای شرجی وبوی لطیف دریا را می شد حس کرد . در نهایت به شهر ساحلی بی نظیر که چندین بار درموردش تعریفاتی شنیده بودم، رسیدم و اینک قرار بود با تمام حس پنجگانه مان آن را تجربه کنیم.

سفر من به استانبول

با عرض سلام خدمت علاقه مندان به سفر و گردشگری قصد داشتم گردشگری و تفریحات استانبول را در طی چهار سفر به استانبول تا حدودی برای دوستان بنویسم و سفرنامه ای داشته باشم.

اطلاع از تورهای لحظه آخری

گردشکار شما را از بهترین پیشنهادهای تور، هتل، بلیط، رستوران و تفریحات با خبر می کند