ارتباط با ما

بازدید کننده گرامی : لطفا برای سوالاتی از قبیل ، نحوه اجرای تورها ، رزرو تور و یا دریافت توضیحات کامل و جامع راجع به محصولات و پکیج تورهای مسافرتی ، روی پکیج تور مورد نظرتان کلیک نمایید تا اطلاعات تماس و آدرس آژانس مسافرتی مورد نظرتان را مشاهده نمایید .

 

جهت ارتباط با ما و درمیان گذاشتن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات سازنده تان میتوانید از طریق پست الکترونیکی info@gardeshkar.com با ما در تماس باشید .

 

موارد مهم : لطفا در نظر داشته باشید ،  تمامی آژانس های مسافرتی که در وب سایت گردشکار  به تبلیغ محصولات خود  اقدام میکنند ، همگی دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی میباشند و ما با دقت و شناخت کافی از اعتبار مجوز آژانس ها اقدام به ارائه و تبلیغات محصولات آنها در وب سایت گردشکار مینماییم ولی وب سایت گردشکار هیچگونه مسئولیتی راجع به فروش و نحوه اجرای تورهای درج شده در سایت را ندارد ، و از شما بازدید کنندگان گرامی خواهشمندیم با دقت بیشتری نسبت به خرید و انتخاب آژانس مسافرتی عمل نمایید .

 

وب سایت گردشکار ، بزرگترین مرجع اطلاع رسانی تورها و مطالب گردشگری ایران و جهان ، کاملا تابع قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد و خدمات وب سایت گردشکار برای بازدید کنندگان محترم رایگان می باشد و مسئولیت خرید به عهده مسافرین عزیز می باشد .

اطلاع از تورهای لحظه آخری

گردشکار شما را از بهترین پیشنهادهای تور، هتل، بلیط، رستوران و تفریحات با خبر می کند