اطلاعات سفر

جستجوی اطلاعات سفر

فیلیپین

مجمع الجزایر فیلیپین ملقب به مروارید شرق, بهشتی در جنوب شرق آسیا می باشد که نباید آن را نادیده گرفت. پایتخت فیلیپین شهر مانیلا می باشد. جامعه فیلیپین ترکیبی از فرهنگ آسیایی, کاتولیک اسپانیایی و سرمایه داری آمریکایی است.

فنلاند

سرزمین فنلاند ملقب به کشور هزار دریاچه بوده و در منطقه اسکاندیناوی, بهشت گمشده عاشقان طبیعت واقع شده است. کشور فنلاند در شمال اروپا قرار گرفته و با کشورهای سوئد, روسیه و نروژ در همسایگی است.

فلسطین

کشور فلسطین ملقب به ارض مقدس می باشد. کلمه فلسطین از فلسطینی های قدیمی که نام اقوامی غیریهودی مقیم در ناحیه ای از ساحل جنوبی تحت نام فیلیستا بوده سرچشمه می گیرد.

غنا

کشور غنا, سرزمینی نیمه کوهستانی در بخش غربی قاره آفریقاست که ملقب به ساحل طلایی می باشد. مناطق مرتفع غنا در بخش های شرقی و مرکزی این کشور قرار گرفته اند.

عمان

سرزمین سلطان نشین عمان در جنوب دریای عمان و شرق شبه جزیره عربستان واقع شده است. عمان با یمن, امارات متحده عربی و دریای عرب در همسایگی است. کشور عمان دارای مرز دریایی با کشورمان, ایران نیز می باشد.

صحرای آفریقا

بزرگترین صحرای داغ در دنیا, صحرای بزرگ آفریقا می باشد که بیشتر شمال قاره آفریقا را شامل می شود و نسبتا به بزرگی ایالت متحده آمریکاست.

شیلی

کشور شیلی به کشور شکر معروف می باشد و در آمریکای جنوبی قرار گرفته است. پایتخت کشور شیلی, سانتیاگو می باشد که پهناورترین شهر این کشور نیز است.

شیراز

از بزرگترین شهرهای ایران می توان به شیراز اشاره کرد که مرکز استان فارس می باشد و در بخش جنوب غربی ایران واقع شده است. شهر شیراز با مناطقی همچون فسا, مرودشت, فیروزآباد, ارسنجان, اردکان, فراشبند, استهبان, کازرون و جهرم در همسایگی است.

سوئد

کشور سوئد ملقب به سرزمین باسوادها می باشد که در گذشته قلمرو وایکینگ ها بوده است. کشور سردسیر سوئد در بخش شمالی اروپا و شبه جزیره اسکاندیناوی شوری واقع گردیده است. کشور سوئد با کشورهایی نظیر دانمارک, نروژ, فنلاند, دریای بالتیک و خلیج بوتنی در همسایگی است.

اطلاع از تورهای لحظه آخری

گردشکار شما را از بهترین پیشنهادهای تور، هتل، بلیط، رستوران و تفریحات با خبر می کند